O nas

Partnerami w PPA są architekt krajobrazu Ewa Podczaszy oraz architekt Łukasz Podczaszy.

 

Po zdobyciu doświadczenia zawodowego w kraju i za granicą w 2007 roku założyli biuro architektoniczne zajmujące się architekturą i architekturą krajobrazu. Wiedza zdobyta podczas pracy nad zaawansowanymi projektami w międzynarodowych zespołach, stanowi duży potencjał biura i stanowi mocny punkt zespołu.

 

Partnerzy biura posiadają wszelkie wymagane uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej. Ich prace były wyróżnione licznymi nagrodami w międzynarodowych konkursach architektonicznych.

 

PPA oferuje pełen zakres usług projektowych i doradczych: od pomocy przy wyborze działki, poprzez uzyskanie pozwolenia na budowę, aż do zakończenia inwestycji. Proponując zintegrowane projektowanie stanowimy dla klienta jeden punkt kontaktowy dla wszystkich spraw związanych z inwestycją. Na stale współpracujemy z renomowanymi biurami branżowymi, konsultantami oraz rzeczoznawcami posiadającymi doświadczenie w realizacji budynków biurowych, użyteczności publicznej, mieszkalnych oraz przemysłowych.